There are no translations available.

Україна має великий потенціал виробництва органічних продуктів: здатна забезпечити повний асортимент органічного споживчого кошика для внутрішнього ринку та внести вагомий внесок в експорт сільськогосподарської продукції.  Зараз тільки 1% наших земель сільськогосподарського призначення мають сертифікат, що підтверджує можливість вирощування на них органічної продукції.

Якщо завважити, якої популярності та масовості наразі набуло наслідування здорового способу життя можна зробити висновок, що Україна зі своїми родючими чорноземами сидить на золотій жилі. І треба тільки докласти трохи зусиль, а би отримати досить великі прибутки.

Органічне сільське господарство в Україні може стати одним з локомотивів економічного розвитку країни, при цьому зберігаючи та зміцнюючи родючість українських земель та забезпечуючи добробут громадян.

 Вважаємо, що держава має підтримувати такі починання.

І дуже радісно, що потроху діло починає рушати з мертвої точки.

Дуже скоро парламент розглядатиме законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». До 14 липня на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України проходить громадське обговорення законопроекту.

А поки що, минулого тижня, а саме 7-го липня, в приміщенні Верховної Ради України відбулася виставка органічної продукції від сільськогосподарських виробників України «Organic made in Ukraine».

У ній взяли участь 45 компаній і серед них, звичайно ж, і наша з продукцією «Козуб Продукт Органік».

alt


Подія відбулась за підтримки швейцарсько-українського проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL) за фінансової підтримки Швейцарської Конфедерації.