There are no translations available.

Органічність як стиль життя набуває все більшого розповсюдження.

Адже, за даними численних досліджень, у світі споживачі органічних харчових продуктів вважають стан свого здоров’я значно кращим, ніж споживачі неорганічної їжі.  Дослідження вчених Національного медичного університету імені О.О.Богомольця показало, що на здоров’я дитини в Україні на 50% впливає харчування, лікування – на 10%, генетика – на 20%, умови життя – на 20%.

І ми радіємо з того, що більшість людей які обирають цей шлях розуміють, що це не данина моді, а реальний вклад у майбутнє – як нас теперішніх, так і наших дітей!

Про це свідчить сталий попит на органічну продукцію на міжнародному ринку. Так, у лютому наша продукція в четвертий раз успішно відвідала Міжнародну виставку Біофах.

Але головним досягненням цього періоду наша компанія вважає започаткування в Україні власного заходу, що об’єднав в собі виставку, конференцію та торгівельний майданчик.

Так цьогоріч, в рамках проведення щорічної Виставки, українські виробники органічної продукції започаткували однойменний Перший міжнародний конгрес «Органічна Україна», який має стати об’єднавчим для усіх.

З 26 по 28 січня у Виставковому центрі Chamber Plaza 36  учасників з різних областей України представили свою продукцію для відвідувачів. Одночасно з виставкою відбулась конференція, яка об’єднала 450 учасників, з них 70 доповідачів з 9 країн світу.

Організатором конференції виступила Громадська Спілка «Органічна Україна» та її президент Олена Березовська.

Поява такої громадської організації була досить закономірна, зважаючи на шалені темпи розвитку органічного землеробства у Україні. Об’єднання усіх учасників ланцюга виробництва органічних продуктів в єдиній організації є важливим кроком, адже тільки разом ми можемо просувати органічні ініціативи на державному рівні.  Взаємодія з Міністерством аграрної політики  та розробка та просування «Органічних» законодавчих ініціатив є основною ціллю ГО «Органічна Україна».  Завважимо, що саме розвиток органічного виробництва визначено Кабінетом Міністрів одним із головних пріоритетів роботи Мінагрополітики на 2017 рік.

Також створення такого об'єднання полегшує та покращує міжнародні зв’язки.

Олена Березовська, президент громадської спілки «Органічна Україна», сказала, що ця подія підвищить довіру до органічного виробництва у аграріїв, довіру до органічного продукту у споживача і довіру до експертності вже існуючого органічного сектору.

Сьогодні розвиток органічного виробництва входить до переліку пріоритетів нашої держави, яка фінансово заохочує фермерів до переходу на органічне виробництво, робить конкретні кроки для адаптації національного законодавства до вимог ЄС згідно з Угодою про Асоціацію між Україною та ЄС.

Так, законопроект України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції», що має визначити правила функціонування органічного ринку в Україні, зменшити наявні ризики та забезпечити належний державний контроль у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції, вже чекає на розгляд у сесійній залі Верховної Ради України найближчим часом.

Радіємо з того, що  вклад команди ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» в розвиток органічного руху в Україні є досить вагомим.  Саме завдяки активній, «органічній» позиції директор компанії Микола Сафонов був обраний заступником президента ГО «Органічна Україна».

Сподіваємося й надалі бути в числі перших.