There are no translations available.

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» - головна аграрна виставка року в Україні, яку зазвичай відвідують представники більшості агрофірм держави, тисячі фермерів, що з’їжджаються з усіх областей. Цього року вона була проведена вже в 29й раз, що є показником поважності та стабільності.

alt

Україна аграрна країна і такі виставки є запорукою того, що якнайбільше виробників різної продукції зможуть знайти для себе нових партнерів, а також познайомитися з найновішими технологіями в своїй галузі.

Наша компанія   - фірма“Діамант ЛТД” вкотре представляла нашу Полтавську землю, як Екобренд України,  з вже відомою ТМ Козуб Продукт, в тому числі в рамках профільної спеціалізованої виставки Organic, яка проводилася в п’яте в рамках АГРО.

alt

Ця виставка від самого початку  користується окремою популярністю серед учасників і відвідувачів тому, що  тут можна не тільки побачити продукцію, але й придбати її.

Погодьтесь,  дуже зручно, коли весь спектр продукції що цікавить, можна знайти в одному місці та ще й поспілкуватися з виробником і задати питання.

Ми дуже раді, що завдяки таким виставкам наша продукція стає більш зрозумілою для вже існуючих  та майбутніх поціновувачів.

alt