There are no translations available.

Вже в котре, в рамках святкування Дня Міста, у Полтаві проводилась  мистецька акція, в якій за бажанням міг взяти участь кожен житель міста, - арт-проект «Полтава Вишивана» і торгова марка Козуб Продукт  виступила одним з партнерів фестивалю.

Для того щоб долучитися до проекту, і стати його учасником,  достатньо було вдягнути вишиванку та відвідати локації, де проводиться фестиваль.

alt

Цього року  команда ТМ Козуб Продукт вперше долучилася до святкування дня міста і, хоча ми не є новачками в громадських заходах,  - цей проект став для нас одним з наймасштабніших.alt

Було дуже приємно відчувати себе частиною  різнобарвного дійства, що включило в себе і святкову ходу, і містечко майстрів, також був проведений фестиваль полтавської автентичної кухні  та справжній Holi Fest, - тож коли ми казали, що дійство було різнобарвним ми не перебільшували.

alt

Команді ТМ Козуб Продукт було дуже приємно бути партнером фестивалю і  допомагати дарувати полтавцям та гостям міста не просто гарний настрій, але й підкріплювати його призами, за участь у різних конкурсах, що проводились на локаціях.

alt

Сподіваємося, що участь у цьому заході стане для нас гарною традицією на довгі часи.