There are no translations available.

Практика проведення Органічних Тижнів існує у світі вже чимало років.

Вперше подія «ОРГАНІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В УКРАЇНІ», за ініціативи Федерації  органічного руху України, відбулася у 2013 р.

За п’ять років ця всеукраїнська акція стала вже традиційною і щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей нашої держави.

alt

Федерація органічного руху України спільно з партнерами в котре виступили організаторами Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, що прямо поєднує органічного виробника з потенційним споживачем.

alt

Крім того протягом тижня учасники продемонстрували усім бажаючим переваги органічного сільського господарства та його позитивний вплив на навколишнє середовище.

Цього року виробники з усієї України запропонували увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

Окрім Ярмарку Продуктів, в рамках Органічного тижня, ми мали змогу долучитися до міжнародної коференції «Підвищення рівня чесності органічних виробничо-збутових ланцюгів», 21−22 вересня 2017 року у м. Одеса.

alt

Організаторами виступають Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL), GfRS, Агро-Еко — Інститут Луі Болка у співпраці з Міжнародною Федерацією органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM).

Конференція мала на меті зміцнення та розширення експорту української органічної продукції до країн Західної Європи та США шляхом
• Створення обізнаності щодо вимог країн-імпортерів стосовно прозорості та простежуваності органічного виробництва та торгівлі для підвищення рівня чесності органічних продуктів;
• Створення обізнаності серед покупців щодо забезпечення надійності органічних продуктів;
• Визначення наріжних каменів для ефективного контролю, зокрема, в складних виробничих і торгових структурах та удосконалення методів ризик-орієнтованих інспекцій;
• Створення обізнаності про спільну відповідальність (виробник — трейдер — орган сертифікації - органи державної влади) всього виробничо-збутового ланцюга.

За матеріалами http://organic.com.ua/