There are no translations available.

14-го жовтня в Україні відзначають, одночасно, три свята, - церковне Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та нещодавно започатковане – День Захисника України.

В цей день в Полтаві, вже традиційно, проводиться Благодійний Ярмарок, Організатором якого  виступає Полтавський Батальон Небайдужих, за підтримки Управління Культури Полтавської Облдержадміністрації.

І вже в котре Торгова Марка Козуб Продукт, по мірі можливості


та наявності ресурсів, долучається до добрих справ. Самі цього разу не ярмаркували, але з нашого борошна та круп господарочки з ПБН наготували смаколиків на кшталт ковбас з крупами, запашних пиріжків та зварили куліш на вогнищі. А запашні грудочки сиру дісталися учасникам конкурсів на головній сцені в якості призів. Сподіваємося усім було смачно.

Цього разу Ярмарок мав на меті дуже світлу справу – збір коштів для розбудови нового дитячого майданчику.

І хоча погода цього дня зовсім не сприяла прогулянкам, а отже й великій відвідуваності заходу,- полтавці вкотре довели, що для добрих справ ніщо не може стати на заваді.  Попри все гарно розважились і усі разом – і продавці і споживачі смаколиків, назбирали в благодійні скрині аж 32 986,41 грн.

Вважаємо, чудовий результат. Так тримати, Полтаво!