There are no translations available.

17 жовтня в Полтаві відбувся Міжнародний економічний форум "Полтавщина: створюємо разом нові можливості", в рамках обласної цільової програми залучення інвестицій, розвитку економіки і формування позитивного іміджу регіону.

Захід відбувся  під патронатом  Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, за участі представників дипломатичних установ, бізнесменів, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Головними темами Форуму стали: розвиток агропромислової галузі та промисловості регіону, економічний та інвестиційний потенціал Полтавської області, в тому числі виробництво екологічно чистої, органічної продукції.

«…наша область має лідируюче місце в надходженнях до державного бюджету. 27 млрд гривень дала Полтавщина за 9 місяців цього року, а за перший квартал по надходженнях ми маємо перше місце» - зауважив голова Полтавської  ОДА Валерій Головко.

Зокрема  Полтавська область на п'яти відсотках аграрних земель держави дає сім відсотків валового продукту аграрної галузі. Обсяг експорту в області складає 50 млн гривень і вдалося збільшити обсяг інвестицій з 22 до 40 відсотків. Приток іноземних інвестицій за рік склав 22,7 млрд  доларів.

Основною тематикою обговорення була тема «Головні вектори розбудови агропромислової галузі на національному та регіональному рівнях. Досвід Полтавщини з експортного просування органічної продукції та перспективи розширення ринків збуту»

Модератором секції виступила Голова спілки виробників органічних продуктів «Органічна Україна» Олена Березовська.

Директор нашої  компанії ТОВ «Фірма «Діамант ЛТД», флагмана виробництва органічних круп та пластівців Козуб Продукт Органік, Микола Сергійович Сафонов виступив з промовою на тему «Виробництво органічних продуктів харчування» та зокрема зазначив, що галузь органічного виробництва має дуже високий економічнй потенціал, але потребує підтримки з боку держави. Зокрема в частині підтримки фермерських господарств, які виробляють органічну сировину.