There are no translations available.

Минулих вихідних в Полтаві відбувся унікальний захід – Відкритий чемпіонат з фігурного катання серед аматорів  "POLTAVA CUP autumn 2017", який отримав всеукраїнський статус.

В цих змаганнях взяли участь маленькі спортсмени з 20 міст України – серед них Київ, Суми, Полтава, Кременук, Чернівці, Львів та багато інших. Крім того на льоду можна було побачити виступ Дніпровського театру льодових мініатюр і показові виступи професійних спортсменів.

Натхненним Організатором цього спортивного дійства є наш земляк, полтавець, спортсмен якого знають далеко за межами країни – Юрій Журавльов. Коли Юрій повернувся у рідне  місто то відкрив власну Школу фігурного катання.

Змагання такого рівня в нашому місті було проведено не вперше і команда Торгової Марки Козуб Продукт з захопленням прийняла запрошення стати Генеральним Спонсором заходу.

Було дуже приємно, вже в котре, справами підтверджувати наше гасло «Козуб Продукт – з любов’ю до дітей» та допомогти провести такий важливий для розвитку спорту захід.