There are no translations available.

У Полтаві  ендокринологічною службою міста  у Всесвітній день діабету було проведено захід, присвячений підвищенню глобальної обізнаності про діабет у населення, популяризації контролю рівня цукру в крові та пропаганді здорового способу життя і дбайливого відношення до власного здоров’я.

Хвороба, якою неможливо заразитися, але яка щороку забирає життя в 4х мільйонів людей – діабет. Так, діабет займає четверте місце серед хвороб які стають причинами летальних випадків.

Тому Всесвітня Організація Охорони Здоров’я навіть заснувала окремий день, присвячений підвищенню обізнаності про діабет та шляхи його попередження.

Окрім круглого столу для лікарів, у рамках заходу було можливо  провести експрес-тест рівня цукру в крові, отримати кваліфіковану консультацію ендокринолога, сімейного лікаря.

Наші партнери  Медичний Центр «Ваш Дієтолог» також

прийняли активну участь і запропонували відвідувачам як особисті консультації, так і приклад вже готового денного меню, що повністю відповідає засадам здорового харчування і може бути застосованим для тих, хто хворий на діабет.

Маємо відмітити, що один з наших продуктів – а саме пластівці пшениці Спельта, які є ексклюзивною новинкою від Торгової Марки Козуб Продукт на ринку України, увійшов до переліку рекомендованих продуктів.

Сподіваємося, що наші продукти і надалі будуть допомагати в дотриманні здорового способу життя та профілактиці діабету.

Будьте здорові!