РусскийУкраїнськаEnglish

Предприятие на постоянной основе закупает

  • овес голозерный:

хозяйство (FCA) - 5500 грн/т.

предприятие (FOB Полтава) - 5800 грн/т.

 

  • овес стандартный:

хозяйство (FCA) - 3500 грн/т.

предприятие (FOB Полтава) - 3800 грн/т.


тел/факс (0532) 677-355

(067) 753 87 57

Традиційно в червні, ми присвячуємо час спорту.

Так  у суботу 24 червня,  напередодні Дня Молоді та майже поряд із Днем Конституції  Асоціацією Легкоатлетів Полтавщини, за підтримки Торгової Марки «Козуб Продукт» був проведений черговий, вже п’ятий, Легкоатлетичний Пробіг.

alt

Спорт завжди був однією з важливих складових здорового життя, - тож заходи, які його пропагують завжди знаходять відгук в серцях нашої команди.

Цьогоріч, в забігу прийняли участь майже 50 чоловік, як завжди, від малих до найстарших.

alt

Подробнее...

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» - головна аграрна виставка року в Україні, яку зазвичай відвідують представники більшості агрофірм держави, тисячі фермерів, що з’їжджаються з усіх областей. Цього року вона була проведена вже в 29й раз, що є показником поважності та стабільності.

alt

Подробнее...

Початок літа – найкращий день у році, так вважають усі діти.

IMG 2186

Сьогодні в Корпусному парку у нашій рідній Полтаві відбулося свято з нагоди Міжнародного Дня захисту Дітей.

Подробнее...

Органічність як стиль життя набуває все більшого розповсюдження.

Адже, за даними численних досліджень, у світі споживачі органічних харчових продуктів вважають стан свого здоров’я значно кращим, ніж споживачі неорганічної їжі.  Дослідження вчених Національного медичного університету імені О.О.Богомольця показало, що на здоров’я дитини в Україні на 50% впливає харчування, лікування – на 10%, генетика – на 20%, умови життя – на 20%.

І ми радіємо з того, що більшість людей які обирають цей шлях розуміють, що це не данина моді, а реальний вклад у майбутнє – як нас теперішніх, так і наших дітей!

Про це свідчить сталий попит на органічну продукцію на міжнародному ринку. Так, у лютому наша продукція в четвертий раз успішно відвідала Міжнародну виставку Біофах.

Але головним досягненням цього періоду наша компанія вважає започаткування в Україні власного заходу, що об’єднав в собі виставку, конференцію та торгівельний майданчик.

Так цьогоріч, в рамках проведення щорічної Виставки, українські виробники органічної продукції започаткували однойменний Перший міжнародний конгрес «Органічна Україна», який має стати об’єднавчим для усіх.

Подробнее...

    Минулих вихідних, 11 – 12 лютого 2017 року в Боздошському парку м. Ужгород відбувся 8-й гастрономічний фестиваль,  що поєднує українські і закарпатські традиції  «Ужгородська ПАЛАЧІНТА» (масляниця) на якому були присутні близько 15000 осіб.

Назва фестивалю — «палачінта» (від угорськ. «palacsinta»), що на закарпатському діалекті означає «млинець».

8Q9EfElQHAg

 

Фестиваль має одночасто розважальну та благочинну мету -  разом з Рухом підтримки закарпатських військових були проведені заходи по збору благодійних

 

внесків, багато хто з підприємців віддали усю виручку.

Подробнее...

Интернет-Издание "Новини Полтавщини" порадовало своих читателей материалом о нашей компании,  в частности сделав акцент на нашей органической продукции.

Ниже приводим оригинальный текст статьи:

ПОЛТАВСЬКІ ОРГАНІЧНІ ПЛАСТІВЦІ ЕКСПОРТУЮТЬ В ТРИ КРАЇНИ СВІТУ

Органічні вівсяні  пластівці та суміш пластівців постачають в 3 каїни: Румунію, Голландіюта Арабські Емірати.

Про це повідомив  директор ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» Микола Сафонов.

«В Арабських Еміратах наші пластівці продають в мережі супермаркетів. Це перша країн, де ми пробуємо просувати товари на поличках магазинів», – сказав  Микола Сафонов

Нині Україну за кордоном сприймають як сировинну базу. Тут вигідніше купи сировину, а потім з неї виготовити продукцію.

Загалом на Полтавщині 10 підприємств займаються органічним виробництвом.

Наши дорогие последователи здорового образа жизни, у нас прекрасная новость – теперь, в нашем интернет-магазине,  вы можете приобрести не только  смеси хлопьев, крупы и макароны нашего производства, но и  не  менее полезные и популярные виды бакалеи других производителей, по ценам которые обязательно вас порадуют.

В наш скоростной век имеет смысл экономить время на всем, включая возможность не стоять в размышлениях перед полкой с подсолнечным маслом или чаями в супермаркете.

Проще сделать это мимоходом, пока пьете чай в обеденный перерыв на работе, а сэкономленное время провести в парке с детьми.

Согласитесь – удобно и экономно.

Итак, рады представить вам нашу торговую площадку http://diamant-ltd.com/

 бакалея

p.s. Магазин на нашем сайте работает в обычном режиме.

Подробнее...

Дорогие друзья, вы знаете, мы всегда настроены только на позитив. Именно поэтому у нас получаются такие же полезные и позитивные продукты.

Хотим и дальше вызывать у вас, только положительные эмоции от нашей продукции. Поэтому  обращаем ваше внимание на то, что уже больше года мы не сотрудничаем с торговой маркой O-la-la! и не проводим  расфасовку продукции для компании Доминанта, которая проводит дистрибуцию данной ТМ.

Информация о том, что ООО «Фирма Диамант ЛТД»  является одним из производителей, до сих пор размещенная на упаковке ТМ O-la-la!, не отвечает действительности и вводит в заблуждение потребителей.

 Мы официально заявляем, что не фасуем хлопья и какую-либо другую продукцию для торговой марки O-la-la! и не несем ответственности за качество продукции, находящейся в таких упаковках.

Внимание


Подробнее...

Україна має великий потенціал виробництва органічних продуктів: здатна забезпечити повний асортимент органічного споживчого кошика для внутрішнього ринку та внести вагомий внесок в експорт сільськогосподарської продукції.  Зараз тільки 1% наших земель сільськогосподарського призначення мають сертифікат, що підтверджує можливість вирощування на них органічної продукції.

Якщо завважити, якої популярності та масовості наразі набуло наслідування здорового способу життя можна зробити висновок, що Україна зі своїми родючими чорноземами сидить на золотій жилі. І треба тільки докласти трохи зусиль, а би отримати досить великі прибутки.

Органічне сільське господарство в Україні може стати одним з локомотивів економічного розвитку країни, при цьому зберігаючи та зміцнюючи родючість українських земель та забезпечуючи добробут громадян.

 Вважаємо, що держава має підтримувати такі починання.

І дуже радісно, що потроху діло починає рушати з мертвої точки.

Дуже скоро парламент розглядатиме законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції». До 14 липня на сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України проходить громадське обговорення законопроекту.

А поки що, минулого тижня, а саме 7-го липня, в приміщенні Верховної Ради України відбулася виставка органічної продукції від сільськогосподарських виробників України «Organic made in Ukraine».

У ній взяли участь 45 компаній і серед них, звичайно ж, і наша з продукцією «Козуб Продукт Органік».

alt


Подробнее...