РусскийУкраїнськаEnglish


У Полтаві  ендокринологічною службою міста  у Всесвітній день діабету було проведено захід, присвячений підвищенню глобальної обізнаності про діабет у населення, популяризації контролю рівня цукру в крові та пропаганді здорового способу життя і дбайливого відношення до власного здоров’я.

Хвороба, якою неможливо заразитися, але яка щороку забирає життя в 4х мільйонів людей – діабет. Так, діабет займає четверте місце серед хвороб які стають причинами летальних випадків.

Тому Всесвітня Організація Охорони Здоров’я навіть заснувала окремий день, присвячений підвищенню обізнаності про діабет та шляхи його попередження.

Окрім круглого столу для лікарів, у рамках заходу було можливо  провести експрес-тест рівня цукру в крові, отримати кваліфіковану консультацію ендокринолога, сімейного лікаря.

Наші партнери  Медичний Центр «Ваш Дієтолог» також

Подробнее...

Минулих вихідних в Полтаві відбувся унікальний захід – Відкритий чемпіонат з фігурного катання серед аматорів  "POLTAVA CUP autumn 2017", який отримав всеукраїнський статус.

В цих змаганнях взяли участь маленькі спортсмени з 20 міст України – серед них Київ, Суми, Полтава, Кременук, Чернівці, Львів та багато інших. Крім того на льоду можна було побачити виступ Дніпровського театру льодових мініатюр і показові виступи професійних спортсменів.

Подробнее...

17 жовтня в Полтаві відбувся Міжнародний економічний форум "Полтавщина: створюємо разом нові можливості", в рамках обласної цільової програми залучення інвестицій, розвитку економіки і формування позитивного іміджу регіону.

Захід відбувся  під патронатом  Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, за участі представників дипломатичних установ, бізнесменів, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Головними темами Форуму стали: розвиток агропромислової галузі та промисловості регіону, економічний та інвестиційний потенціал Полтавської області, в тому числі виробництво екологічно чистої, органічної продукції.

«…наша область має лідируюче місце в надходженнях до державного бюджету. 27 млрд гривень дала Полтавщина за 9 місяців цього року, а за перший квартал по надходженнях ми маємо перше місце» - зауважив голова Полтавської  ОДА Валерій Головко.

Зокрема  Полтавська область на п'яти відсотках аграрних земель держави дає сім відсотків валового продукту аграрної галузі. Обсяг експорту в області складає 50 млн гривень і вдалося збільшити обсяг інвестицій з 22 до 40 відсотків. Приток іноземних інвестицій за рік склав 22,7 млрд  доларів.

Подробнее...

14-го жовтня в Україні відзначають, одночасно, три свята, - церковне Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та нещодавно започатковане – День Захисника України.

В цей день в Полтаві, вже традиційно, проводиться Благодійний Ярмарок, Організатором якого  виступає Полтавський Батальон Небайдужих, за підтримки Управління Культури Полтавської Облдержадміністрації.

І вже в котре Торгова Марка Козуб Продукт, по мірі можливості

Подробнее...

Практика проведення Органічних Тижнів існує у світі вже чимало років.

Вперше подія «ОРГАНІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В УКРАЇНІ», за ініціативи Федерації  органічного руху України, відбулася у 2013 р.

За п’ять років ця всеукраїнська акція стала вже традиційною і щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей нашої держави.

alt

Федерація органічного руху України спільно з партнерами в котре виступили організаторами Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, що прямо поєднує органічного виробника з потенційним споживачем.

alt

Крім того протягом тижня учасники продемонстрували усім бажаючим переваги органічного сільського господарства та його позитивний вплив на навколишнє середовище.

Цього року виробники з усієї України запропонували увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

Окрім Ярмарку Продуктів, в рамках Органічного тижня, ми мали змогу долучитися до міжнародної коференції «Підвищення рівня чесності органічних виробничо-збутових ланцюгів», 21−22 вересня 2017 року у м. Одеса.

alt

Організаторами виступають Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL), GfRS, Агро-Еко — Інститут Луі Болка у співпраці з Міжнародною Федерацією органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM).

Конференція мала на меті зміцнення та розширення експорту української органічної продукції до країн Західної Європи та США шляхом
• Створення обізнаності щодо вимог країн-імпортерів стосовно прозорості та простежуваності органічного виробництва та торгівлі для підвищення рівня чесності органічних продуктів;
• Створення обізнаності серед покупців щодо забезпечення надійності органічних продуктів;
• Визначення наріжних каменів для ефективного контролю, зокрема, в складних виробничих і торгових структурах та удосконалення методів ризик-орієнтованих інспекцій;
• Створення обізнаності про спільну відповідальність (виробник — трейдер — орган сертифікації - органи державної влади) всього виробничо-збутового ланцюга.

За матеріалами http://organic.com.ua/

Вже в котре, в рамках святкування Дня Міста, у Полтаві проводилась  мистецька акція, в якій за бажанням міг взяти участь кожен житель міста, - арт-проект «Полтава Вишивана» і торгова марка Козуб Продукт  виступила одним з партнерів фестивалю.

Для того щоб долучитися до проекту, і стати його учасником,  достатньо було вдягнути вишиванку та відвідати локації, де проводиться фестиваль.

alt

Цього року  команда ТМ Козуб Продукт вперше долучилася до святкування дня міста і, хоча ми не є новачками в громадських заходах,  - цей проект став для нас одним з наймасштабніших.

Подробнее...

Предприятие на постоянной основе закупает

  • овес голозерный:

хозяйство (FCA) - 5500 грн/т.

предприятие (FOB Полтава) - 5800 грн/т.

 

  • овес стандартный:

хозяйство (FCA) - 3500 грн/т.

предприятие (FOB Полтава) - 3800 грн/т.


тел/факс (0532) 677-355

(067) 753 87 57

Традиційно в червні, ми присвячуємо час спорту.

Так  у суботу 24 червня,  напередодні Дня Молоді та майже поряд із Днем Конституції  Асоціацією Легкоатлетів Полтавщини, за підтримки Торгової Марки «Козуб Продукт» був проведений черговий, вже п’ятий, Легкоатлетичний Пробіг.

alt

Спорт завжди був однією з важливих складових здорового життя, - тож заходи, які його пропагують завжди знаходять відгук в серцях нашої команди.

Цьогоріч, в забігу прийняли участь майже 50 чоловік, як завжди, від малих до найстарших.

alt

Подробнее...

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» - головна аграрна виставка року в Україні, яку зазвичай відвідують представники більшості агрофірм держави, тисячі фермерів, що з’їжджаються з усіх областей. Цього року вона була проведена вже в 29й раз, що є показником поважності та стабільності.

alt

Подробнее...

Початок літа – найкращий день у році, так вважають усі діти.

IMG 2186

Сьогодні в Корпусному парку у нашій рідній Полтаві відбулося свято з нагоди Міжнародного Дня захисту Дітей.

Подробнее...