РусскийУкраїнськаEnglish

17 жовтня в Полтаві відбувся Міжнародний економічний форум "Полтавщина: створюємо разом нові можливості", в рамках обласної цільової програми залучення інвестицій, розвитку економіки і формування позитивного іміджу регіону.

Захід відбувся  під патронатом  Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, за участі представників дипломатичних установ, бізнесменів, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Головними темами Форуму стали: розвиток агропромислової галузі та промисловості регіону, економічний та інвестиційний потенціал Полтавської області, в тому числі виробництво екологічно чистої, органічної продукції.

«…наша область має лідируюче місце в надходженнях до державного бюджету. 27 млрд гривень дала Полтавщина за 9 місяців цього року, а за перший квартал по надходженнях ми маємо перше місце» - зауважив голова Полтавської  ОДА Валерій Головко.

Зокрема  Полтавська область на п'яти відсотках аграрних земель держави дає сім відсотків валового продукту аграрної галузі. Обсяг експорту в області складає 50 млн гривень і вдалося збільшити обсяг інвестицій з 22 до 40 відсотків. Приток іноземних інвестицій за рік склав 22,7 млрд  доларів.

Подробнее...

14-го жовтня в Україні відзначають, одночасно, три свята, - церковне Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та нещодавно започатковане – День Захисника України.

В цей день в Полтаві, вже традиційно, проводиться Благодійний Ярмарок, Організатором якого  виступає Полтавський Батальон Небайдужих, за підтримки Управління Культури Полтавської Облдержадміністрації.

І вже в котре Торгова Марка Козуб Продукт, по мірі можливості

Подробнее...

Практика проведення Органічних Тижнів існує у світі вже чимало років.

Вперше подія «ОРГАНІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В УКРАЇНІ», за ініціативи Федерації  органічного руху України, відбулася у 2013 р.

За п’ять років ця всеукраїнська акція стала вже традиційною і щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей нашої держави.

alt

Федерація органічного руху України спільно з партнерами в котре виступили організаторами Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, що прямо поєднує органічного виробника з потенційним споживачем.

alt

Крім того протягом тижня учасники продемонстрували усім бажаючим переваги органічного сільського господарства та його позитивний вплив на навколишнє середовище.

Цього року виробники з усієї України запропонували увазі відвідувачів сертифіковані органічні овочі, фрукти, ягоди, молоко, молочні та м’ясні вироби, крупи, борошно, олії, мед, соки, напої, сиропи, повидло, хлібобулочні вироби тощо.

Окрім Ярмарку Продуктів, в рамках Органічного тижня, ми мали змогу долучитися до міжнародної коференції «Підвищення рівня чесності органічних виробничо-збутових ланцюгів», 21−22 вересня 2017 року у м. Одеса.

alt

Організаторами виступають Дослідний інститут органічного сільського господарства (FiBL), GfRS, Агро-Еко — Інститут Луі Болка у співпраці з Міжнародною Федерацією органічних сільськогосподарських рухів (IFOAM).

Конференція мала на меті зміцнення та розширення експорту української органічної продукції до країн Західної Європи та США шляхом
• Створення обізнаності щодо вимог країн-імпортерів стосовно прозорості та простежуваності органічного виробництва та торгівлі для підвищення рівня чесності органічних продуктів;
• Створення обізнаності серед покупців щодо забезпечення надійності органічних продуктів;
• Визначення наріжних каменів для ефективного контролю, зокрема, в складних виробничих і торгових структурах та удосконалення методів ризик-орієнтованих інспекцій;
• Створення обізнаності про спільну відповідальність (виробник — трейдер — орган сертифікації - органи державної влади) всього виробничо-збутового ланцюга.

За матеріалами http://organic.com.ua/

Вже в котре, в рамках святкування Дня Міста, у Полтаві проводилась  мистецька акція, в якій за бажанням міг взяти участь кожен житель міста, - арт-проект «Полтава Вишивана» і торгова марка Козуб Продукт  виступила одним з партнерів фестивалю.

Для того щоб долучитися до проекту, і стати його учасником,  достатньо було вдягнути вишиванку та відвідати локації, де проводиться фестиваль.

alt

Цього року  команда ТМ Козуб Продукт вперше долучилася до святкування дня міста і, хоча ми не є новачками в громадських заходах,  - цей проект став для нас одним з наймасштабніших.

Подробнее...

Предприятие на постоянной основе закупает

  • овес голозерный:

хозяйство (FCA) - 5500 грн/т.

предприятие (FOB Полтава) - 5800 грн/т.

 

  • овес стандартный:

хозяйство (FCA) - 3500 грн/т.

предприятие (FOB Полтава) - 3800 грн/т.


тел/факс (0532) 677-355

(067) 753 87 57

Традиційно в червні, ми присвячуємо час спорту.

Так  у суботу 24 червня,  напередодні Дня Молоді та майже поряд із Днем Конституції  Асоціацією Легкоатлетів Полтавщини, за підтримки Торгової Марки «Козуб Продукт» був проведений черговий, вже п’ятий, Легкоатлетичний Пробіг.

alt

Спорт завжди був однією з важливих складових здорового життя, - тож заходи, які його пропагують завжди знаходять відгук в серцях нашої команди.

Цьогоріч, в забігу прийняли участь майже 50 чоловік, як завжди, від малих до найстарших.

alt

Подробнее...

Міжнародна агропромислова виставка «АГРО-2017» - головна аграрна виставка року в Україні, яку зазвичай відвідують представники більшості агрофірм держави, тисячі фермерів, що з’їжджаються з усіх областей. Цього року вона була проведена вже в 29й раз, що є показником поважності та стабільності.

alt

Подробнее...

Початок літа – найкращий день у році, так вважають усі діти.

IMG 2186

Сьогодні в Корпусному парку у нашій рідній Полтаві відбулося свято з нагоди Міжнародного Дня захисту Дітей.

Подробнее...

Органічність як стиль життя набуває все більшого розповсюдження.

Адже, за даними численних досліджень, у світі споживачі органічних харчових продуктів вважають стан свого здоров’я значно кращим, ніж споживачі неорганічної їжі.  Дослідження вчених Національного медичного університету імені О.О.Богомольця показало, що на здоров’я дитини в Україні на 50% впливає харчування, лікування – на 10%, генетика – на 20%, умови життя – на 20%.

І ми радіємо з того, що більшість людей які обирають цей шлях розуміють, що це не данина моді, а реальний вклад у майбутнє – як нас теперішніх, так і наших дітей!

Про це свідчить сталий попит на органічну продукцію на міжнародному ринку. Так, у лютому наша продукція в четвертий раз успішно відвідала Міжнародну виставку Біофах.

Але головним досягненням цього періоду наша компанія вважає започаткування в Україні власного заходу, що об’єднав в собі виставку, конференцію та торгівельний майданчик.

Так цьогоріч, в рамках проведення щорічної Виставки, українські виробники органічної продукції започаткували однойменний Перший міжнародний конгрес «Органічна Україна», який має стати об’єднавчим для усіх.

Подробнее...

    Минулих вихідних, 11 – 12 лютого 2017 року в Боздошському парку м. Ужгород відбувся 8-й гастрономічний фестиваль,  що поєднує українські і закарпатські традиції  «Ужгородська ПАЛАЧІНТА» (масляниця) на якому були присутні близько 15000 осіб.

Назва фестивалю — «палачінта» (від угорськ. «palacsinta»), що на закарпатському діалекті означає «млинець».

8Q9EfElQHAg

 

Фестиваль має одночасто розважальну та благочинну мету -  разом з Рухом підтримки закарпатських військових були проведені заходи по збору благодійних

 

внесків, багато хто з підприємців віддали усю виручку.

Подробнее...