З 6  по 9 червня, пройшла ювілейна 30-та Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018», урочисте відкриття якої пройшло за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Виставка «Агро-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Окремо в рамках заходу проходить секція «Органік», яка цього року проводилась вшосте і об’єднала виробників екологічно чистих продуктів, засобів і технологій.

Традиційно відбувся круглий стіл "Органічне виробництво – пріоритетний сектор аграрної галузі України".

Метою заходу є: демонстрація досягнень українських виробників у вирощування та виробництві органічних продуктів і технологій; активізації вітчизняного ринку органічної продукції; обмін передовим досвідом розвитку органічного виробництва, переробки, реалізації; практичні рекомендації від провідних експертів щодо впровадження органічного господарювання; висвітлення питань законодавчого забезпечення розвитку вітчизняного органічного сектору, а також державного контролю.

Формат виставки передбачає торгівлю органічними продуктами, тому споживачі мали змогу завітати на АГРО-2018 та відвідати експозицію українських органічних виробників, продегустувати та придбати для себе та сім’ї сертифіковані органічні продукти українського виробництва.