З 6  по 9 червня, пройшла ювілейна 30-та Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2018», урочисте відкриття якої пройшло за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та керівництва Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Виставка «Агро-2018» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.

Окремо в рамках заходу проходить секція «Органік», яка цього року проводилась вшосте і об’єднала виробників екологічно чистих продуктів, засобів і технологій.

Традиційно відбувся круглий стіл "Органічне виробництво – пріоритетний сектор аграрної галузі України".

Метою заходу є: демонстрація досягнень українських виробників у вирощування та виробництві органічних продуктів і технологій; активізації вітчизняного ринку органічної продукції; обмін передовим досвідом розвитку органічного виробництва, переробки, реалізації; практичні рекомендації від провідних експертів щодо впровадження органічного господарювання; висвітлення питань законодавчого забезпечення розвитку вітчизняного органічного сектору, а також державного контролю.

Формат виставки передбачає торгівлю органічними продуктами, тому споживачі мали змогу завітати на АГРО-2018 та відвідати експозицію українських органічних виробників, продегустувати та придбати для себе та сім’ї сертифіковані органічні продукти українського виробництва.

Чудова альтернатива велелюдним та гамірним масовим заходам у місті – затишний АртПікнік у Денропарку.

Цього року Громадська Організація «Проекти і комунікації» вже вдруге провела цей івент і ТМ «Козуб Продукт»  в силу власних сил  змогла допомогти у проведенні.

І було дуже приємно читати в пресі, як  сильно відвідувачам сподобався куліш, зварений з золотавого пшона та приправлений смачним маслом, які ТМ Козуб Продукт надала в якості підтримки заходу.


Детальніше...

There are no translations available.

Усвідомлення!

Саме для вас, усвідомлені споживачі, ми вже 5 років прокладаємо доріжку серед просторів органічного виробництва. І  тільки на перший погляд здається, що органічні продукти це дуже просто.

Адже органічний сектор українського АПК в основному зорієнтований на постачання сировини за кордон і серед наших задач, окрім виробництва якісного органічного продукту, постає пошук якісної сировини. В Україні загальна площа сільськогосподарських земель зі статусом органічних та перехідного періоду – 381 173 г, а це  менше одного проценту від загальних сільськогосподарских площ (0,89%). Для порівняння лідерами у світі за площами під органічними культурами є Австралія (22,7 млн га), Аргентина (3,1 млн га), США (2,0 млн га), Іспанія (2,0 млн га), Китай (1,6 млн га), Італія (1,5 млн га), Франція (1,4 млн га), Уругвай (1,3 млн га), Індія (1,2 млн га) та Німеччина (1,1 млн га).

15-16 березня в Одесі відбувся Другий міжнародний конгрес «Органічна Україна-2018», ініційований Спілкою виробників органічних сертифікованих продуктів «Органічна Україна» та Офісом підтримки реформ при Мінагрополітики за активної підтримки цього відомства. Генеральним спонсором заходу виступив Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва (UHBDP), який фінансується Міністерством міжнародних справ Канади (Global Affairs Canada) та співфінансується і реалізується Менонітською Асоціацією Економічного Розвитку (MEDA).

Учасники конгресу, близько 300 фермерів з усієї України, а також науковці, експерти,

закордонні гості, зосередилися на пошуку шляхів розвитку внутрішнього органічного ринку та збільшення виробництва продуктів із доданою вартістю експортної якості

Органічним проривом 2017-го можна назвати відкриття в Диканьці Полтавської області органічного олієжирового заводу, а також створення виробництва органічних чаїв під торговою маркою MOL’FAR.

Світовий органічний досвід свідчить, що чистими, вільними від хімії можуть бути майже всі продукти, які ми бачимо на полицях супермаркетів: від сала і горілки до цукерок. Наприклад, у Швейцарії на реалізації органічних харчів спеціалізуються два величезних супермаркети Coop та Migros, котрі пропонують споживачам близько двох тисяч видів продуктів. Отже, нашим виробникам, торговим мережам і маркетологам є над чим працювати.

Саме на необхідності популяризації та заохоченні  торгових мереж, які частіше всього виступають  посередником між виробником та кінцевим споживачем, ставати більш органічними  в своїй промові наголосив директор ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» Микола Сафонов.

Детальніше...

У Полтаві  ендокринологічною службою міста  у Всесвітній день діабету було проведено захід, присвячений підвищенню глобальної обізнаності про діабет у населення, популяризації контролю рівня цукру в крові та пропаганді здорового способу життя і дбайливого відношення до власного здоров’я.

Хвороба, якою неможливо заразитися, але яка щороку забирає життя в 4х мільйонів людей – діабет. Так, діабет займає четверте місце серед хвороб які стають причинами летальних випадків.

Тому Всесвітня Організація Охорони Здоров’я навіть заснувала окремий день, присвячений підвищенню обізнаності про діабет та шляхи його попередження.

Окрім круглого столу для лікарів, у рамках заходу було можливо  провести експрес-тест рівня цукру в крові, отримати кваліфіковану консультацію ендокринолога, сімейного лікаря.

Наші партнери  Медичний Центр «Ваш Дієтолог» також

Детальніше...

Минулих вихідних в Полтаві відбувся унікальний захід – Відкритий чемпіонат з фігурного катання серед аматорів  "POLTAVA CUP autumn 2017", який отримав всеукраїнський статус.

В цих змаганнях взяли участь маленькі спортсмени з 20 міст України – серед них Київ, Суми, Полтава, Кременук, Чернівці, Львів та багато інших. Крім того на льоду можна було побачити виступ Дніпровського театру льодових мініатюр і показові виступи професійних спортсменів.


Детальніше...

17 жовтня в Полтаві відбувся Міжнародний економічний форум "Полтавщина: створюємо разом нові можливості", в рамках обласної цільової програми залучення інвестицій, розвитку економіки і формування позитивного іміджу регіону.

Захід відбувся  під патронатом  Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, за участі представників дипломатичних установ, бізнесменів, фінансових, наукових та громадських інституцій.

Головними темами Форуму стали: розвиток агропромислової галузі та промисловості регіону, економічний та інвестиційний потенціал Полтавської області, в тому числі виробництво екологічно чистої, органічної продукції.

«…наша область має лідируюче місце в надходженнях до державного бюджету. 27 млрд гривень дала Полтавщина за 9 місяців цього року, а за перший квартал по надходженнях ми маємо перше місце» - зауважив голова Полтавської  ОДА Валерій Головко.

Зокрема  Полтавська область на п'яти відсотках аграрних земель держави дає сім відсотків валового продукту аграрної галузі. Обсяг експорту в області складає 50 млн гривень і вдалося збільшити обсяг інвестицій з 22 до 40 відсотків. Приток іноземних інвестицій за рік склав 22,7 млрд  доларів.

Детальніше...

14-го жовтня в Україні відзначають, одночасно, три свята, - церковне Покрови Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва та нещодавно започатковане – День Захисника України.

В цей день в Полтаві, вже традиційно, проводиться Благодійний Ярмарок, Організатором якого  виступає Полтавський Батальон Небайдужих, за підтримки Управління Культури Полтавської Облдержадміністрації.


І вже в котре Торгова Марка Козуб Продукт, по мірі можливості

Детальніше...

Практика проведення Органічних Тижнів існує у світі вже чимало років.

Вперше подія «ОРГАНІЧНИЙ ТИЖДЕНЬ В УКРАЇНІ», за ініціативи Федерації  органічного руху України, відбулася у 2013 р.

За п’ять років ця всеукраїнська акція стала вже традиційною і щорічною, охоплюючи десятки тисяч українців та гостей нашої держави.

alt

Федерація органічного руху України спільно з партнерами в котре виступили організаторами Всеукраїнського Ярмарку органічних продуктів, який, враховуючи важливість розвитку безпечного, дружнього до людей та природи - органічного напрямку господарювання, щороку стає символічним місточком, що прямо поєднує органічного виробника з потенційним споживачем.

Вже в котре, в рамках святкування Дня Міста, у Полтаві проводилась  мистецька акція, в якій за бажанням міг взяти участь кожен житель міста, - арт-проект «Полтава Вишивана» і торгова марка Козуб Продукт  виступила одним з партнерів фестивалю.

Для того щоб долучитися до проекту, і стати його учасником,  достатньо було вдягнути вишиванку та відвідати локації, де проводиться фестиваль.

alt

Цього року  команда ТМ Козуб Продукт вперше долучилася до святкування дня міста і, хоча ми не є новачками в громадських заходах,  - цей проект став для нас одним з наймасштабніших.

Детальніше...

Підприємство на постійній основі купить

  • Овес  голозерний:

Господарство (FCA) - 5500 грн/т.

Підприємство  (FOB Полтава) - 5800 грн/т.

  • Овес стандартний

Господарство (FCA)- 3500 грн/т.

Підприємство  (FOB Полтава)-  3800 грн/т.


тел/факс (0532) 677-355

(067) 753 87 57