5-го липня в Полтаві пройшло одне з найулюбленіших сімейних свят городян - 4-й щорічний Парад  Колясок.

Організатором як завжди виступив неперевершений Шоу-театр «Жако», ваші ж покірні слуги – Торгова Марка «Козуб Продукт» у цілому, і Фірма «ДІАМАНТ ЛТД» зокрема, цього разу попрацювали смачним спонсором цієї веселої та підвищуючої настрій витівки.

Подібні заходи, з погляду сімейної психології, дуже корисні. Вони дають можливість дітям і батькам бути втягненими у спільний креативний процес, допомагають підвищенню командного духу, вносять різноманіття  у побут родини починаючи із придумування самої ідеї оформлення коляски.

Цього року 35 родин занурилися в захоплюючий процес підготовки й участі в Параді. І нам, як безпосередньому організаторові, було дуже приємно побачити коляски оформлені в стилі вироблених нами продуктів. Так дуже порадували креатив-коляски у вигляді сиру-косички, коробочки Найніжніших вівсяних пластівців та сирка Дружба.

Але основна боротьба розгорнулася серед учасників у наступних номінаціях.

 

 

На піку підвищення національної самосвідомості дуже популярною виявилася номінація  - Національний Колорит. Переможцем у якій стала коляска №18 й її пасажир Богдан з мамою.

Наступну категорію самі маленькі учасники, напевно, назвали б самою улюбленою... якби вміли говорити - Казкова країна, що представляє казкові й мультиплікаційні образи.

От вже де є  розгулятися фантазії в батьків і старших дитинок.

Переможцем у  даній номінації стала колясочка Острів Папуасія, житель острова Роберт і мама Олена.

 

У номінації «Моя майбутня професія» батькам уже звичайно не розгулятися, - що дитина закомандує, те й буде. Ну, хоча б під час Параду Колясок, а коли прийде настав час вступати до інституту - вони ще поторгуються.

Маленька Настуся з коляскою за назвою «Швачка» стала призером у цій номінації, не без підтримки звичайно ж мами. Будемо сподіватися, що перемога тільки зміцнить дівчинку в бажанні освоювати професію, що полюбилася.

А ми будемо сподіватися, що цей маленький кухарчук

коли-небудь створить новий рецепт приготування старої доброї вівсянки.

І остання, як виявилася наймасовіша категорія юних учасників параду - Сам за кермом.

У ній беруть участь дитинки від 2-х до 4-х років, які вже самі є «водіями», а не пасажирами, - колясок, велосипедів й іншої колісної техніки.

Цього року Маленька фанатка Мінні Маус  Мілана завоювала перше місце в даній категорії й звичайно ж не залишилася без подарунків від спонсорів і ТМ «Козуб Продукт»

 

Хочеться сподіватися, що в наступному році  вже 5-й, ювілейний Парад Колясок об'єднає ще більшу кількість родин, які візьмуть участь у цьому захоплюючому квесті.