There are no translations available.

Обирати українське зараз стало модним, тож крокуючи поміж полиць супермаркетів споживачі все частіше обирають якість, яка може скласти конкуренцію закордонним виробникам, за ціну, яка може тільки радувати кожну хазяйку.  Без зайвої скромності ми кажемо – це про нас!

 

Адже для українських споживачів ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» уже більше двадцяти років створює якісні пластівці та інші продукти під торговою маркою «Козуб Продукт». Саме для Вас ми контролюємо увесь процес виробництва, починаючи з ретельного відбору сировини, приділяючи величезну увагу її якості.

Окрім класичних продуктів, що вже зайняли своє місце на столах у багатьох українських родинах цього року ми порадували наших поціновувачів чудовими новинками. Так вівсяні пластівці «Fitness з висівками» безумовно можна назвати «проривом року». А класичний та органічний рецепт улюбленого з дитинства Толокна, як завжди користувався великим попитом. Саме цей продукт є нашим головним ексклюзивом.

Додам, що цього року продукція ТМ «Козуб Продукт», окрім вітчизняних полиць та магазинів країн Евросоюзу, потрапила ще й на ринки Китаю та Об’єднаних Арабських Еміратів.

Сподіваємося, що наступного року ще більше українських господинь звернуть увагу на якісну полтавську продукцію.

Тож дозвольте привітати усіх з роком що ось-ось настане, і нехай він принесе усім нам тільки добрі новини, тільки багатий врожай, нескінченне родинне тепло у ваших домівках, безхмарне синє небо над усіє Україною.

Тіштеся дітям, цінуйте батьків, любіть Україну!

З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З повагою,

Микола САФОНОВ,

директор ТОВ «ДІАМАНТ ЛТД»