Чудова альтернатива велелюдним та гамірним масовим заходам у місті – затишний АртПікнік у Денропарку.

Цього року Громадська Організація «Проекти і комунікації» вже вдруге провела цей івент і ТМ «Козуб Продукт»  в силу власних сил  змогла допомогти у проведенні.

І було дуже приємно читати в пресі, як  сильно відвідувачам сподобався куліш, зварений з золотавого пшона та приправлений смачним маслом, які ТМ Козуб Продукт надала в якості підтримки заходу.


Це була цікава можливість провести теплий весняний вихідний на свіжому повітрі, біля води, з користю для кожного члена сім’ї – різні локації могли задовольнити цікавість як маленької дитини, так і дорослих.  На території Дендропарку розташували п’ять основних локацій – «Фудзона», «Спортивна», «Долина майстрів», «Сцена» і «Дитяча».


Дитяча локація майоріла яскравими прапорцями та дзвеніла дитячим сміхом. Веселі аніматори не давали шансу на нудьгу. А поряд, у «Долині майстрів» на березі ставка з лебедями  кожну годину проводилися нові майстер-класи. Відвідувачі мали змогу навчитися створювати ботанічні скетчі, опанувати техніку ландшафтної арт-терапії  або виготовляли біжутерію з тканини.

Локація «Сцена» порадувала виступами цікавих живих гуртів. Окремої родзинки додали велосипедисти, які зробили Артпікнік фінальною точкою свого заїзду присвяченому Велодню.