Козуб Продукт

Закупаем зерно нового урожая

Питання і відповіді

specua

On-line перекладач

Turkish Swedish Spanish Serbian Romanian Portuguese Polish Persian Norwegian Lithuanian Latvian Korean Japanese Italian Hungarian Hindi Hebrew Greek German Georgian French Finnish Estonian English Dutch Danish Czech Croatian Chinese (Traditional) Bulgarian Belarusian Arabic  EXIT

Авторизацiя

Підписка і розсилка

  на новини, рецепти
  і актуальні акції

Карта посетителей

Головна Будьте здорові! Цікава історія знайомих продуктів Пшоно

Батьківщина пшона - Південно-Східна Азія, вірніше Китай, де просо вирощували ще задовго до нашої ери. До поширення рису, пшоно було основним продуктом харчування в Азії. З нього робили борошно, готували супи, солодкі блюда і навіть варили пиво. Для жили в лісових північних районах східних слов'ян просо було основною сільськогосподарською культурою.

Пшоно - одна з найкорисніших круп, містить більше білка, ніж у рисі і ячмені; більше фосфору ніж у м'ясі; більше фолієвої кислоти ніж у пшениці та кукурудзі; більше вітамінів групи В ніж в інших злакових культурах. Крім цього, в пшоні багато калію, цинку, натрію, йоду, магнію і брому.

Пшоняна каша містить амінокислоти і мікроелементи, так потрібні для шкіри. Вона дає силу, зміцнює м'язи, лікує печінку, сприяє загоєнню ран, зрощенню переламаних кісток. Страви з пшона корисні при захворюванні на цукровий діабет. Зерна пшона багаті калієм, необхідним при порушеннях серцевої діяльності. Дієтологи рекомендують Пшенко для профілактики захворювань органів травлення.

Речовини, що входять до складу пшона, зв'язують іони важких металів і виводять з організму токсини, тому пшоняні пластівці особливо рекомендується жителям міст і місць з неблагополучною екологією. Вони також здатні виводити з організму залишкові антибіотики і продукти їх розпаду, тому при лікуванні антибіотиками рекомендується раз на день їсти пшоняну кашу.

Страви з пшона це криниця корисних мікроелементів та вітамінів, що володіє, до того ж, дивовижним смаком, який подобається і дорослим і дітям.