Козуб Продукт

Закупаем зерно нового урожая

Питання і відповіді

specua

On-line перекладач

Turkish Swedish Spanish Serbian Romanian Portuguese Polish Persian Norwegian Lithuanian Latvian Korean Japanese Italian Hungarian Hindi Hebrew Greek German Georgian French Finnish Estonian English Dutch Danish Czech Croatian Chinese (Traditional) Bulgarian Belarusian Arabic  EXIT

Авторизацiя

Підписка і розсилка

  на новини, рецепти
  і актуальні акції

Карта посетителей

Головна Будьте здорові! Краса і правильне харчування Як правильно пити воду?

waterЯкщо Ви вирішили вести здоровий спосіб життя, то я дуже рекомендую Вам стежити за питним режимом. Про те, яку воду краще пити, ми вже розповіли. Тепер же поговоримо про те, скільки води потрібно пити і коли краще це робити.

Людині з середньою масою тіла в день слід випивати не менше 1,5 літрів простої води. Саме води: чай, кава, сік та інші рідини не входять в цей обсяг. Слід трохи регулювати кількість випитої води в залежності від Вашої активності і температури навколишнього середовища. Чоловікам речі потрібно випивати трохи більше води в силу більш інтенсивного потовиділення.

Протягом дня

Правило: вранці випивайте склянку теплої води за 20-30 хвилин до сніданку. Таким чином Ви допомагаєте прокинутися організму.

Придбайте собі спеціальну пляшку для води і по можливості носіть її з собою, щоб рівномірно розподілити споживання води протягом дня.

Не варто випивати більше склянки води перед сном, оскільки це буде додатковим навантаженням на нирки, які теж хочуть відпочити вночі. А якщо нирки не впораються, то Ви прокинетеся з набряками на обличчі.

До або після?

Багато суперечок з цього питання. Прихильники роздільного харчування стверджують, що пити воду під час і після їжі не можна. А найбільш радикальні з них пропонують пити воду тільки через 5 годин після з'їденого шматка м'яса! Пояснюється це тим, що потрапляючи в шлунок, вода розчиняє шлунковий сік і тим самим утрудняє травлення. Ця теорія не позбавлена ​​здорового глузду, але я вважаю, що не варто бути таким категоричним.

Раджу пити воду за 15-20 хвилин до прийому їжі, а якщо після їжі Ви все ж відчуваєте спрагу, то не варто себе сильно обмежувати. Краще простежте за температурою рідини, що вживається: намагайтеся пити воду кімнатної температури.