Козуб Продукт

Закупаем зерно нового урожая

Питання і відповіді

specua

On-line перекладач

Turkish Swedish Spanish Serbian Romanian Portuguese Polish Persian Norwegian Lithuanian Latvian Korean Japanese Italian Hungarian Hindi Hebrew Greek German Georgian French Finnish Estonian English Dutch Danish Czech Croatian Chinese (Traditional) Bulgarian Belarusian Arabic  EXIT

Авторизацiя

Підписка і розсилка

  на новини, рецепти
  і актуальні акції

Карта посетителей

Головна Будьте здорові! Краса і правильне харчування Які продукти знижують тиск?

понижает давлениеПродукти, що знижують тиск.

Гіпертонія сьогодні є дуже поширеним захворюванням. І однією з обов'язкових умов боротьби з високим тиском є ​​дотримання дієти.

Сьогодні ви дізнаєтеся, які продукти варто їсти, щоб знизити тиск.

Продукти, що знижують тиск дійсно існують. Звичайно, вони не зможуть замінити повноцінне лікування, якщо ви страждаєте гіпертонією, але підвищать його ефективність. Адже правильне харчування є одним із запорук здоров'я.

Отже, ось список продуктів, які слід вживати для пониження тиску:

- Нежирне молоко та інші молочні продукти. До речі, морозиво теж сюди відноситься. Відомо, що кальцій сприяє зниженню тиску. А в молоці кальцій до того ж міститься разом із вітаміном D. Це покращує засвоєння кальцію.

- До продуктів, що містять кальцій, також відносяться зелені овочі, мигдаль і сардини. Важливим елементом для нормалізації тиску є калій. Його джерелом є банани, печена картопля, курага, апельсини, тунець, помідори.

- Особливу увагу треба приділити часнику. Він містить речовини, що розширюють судини. Багато хто вважає його кращим продуктом для зниження тиску. Часник бажано їсти щодня по 1-2 зубчики.

- Темний шоколад теж є продуктом, який знижує тиск, але він містить багато калорій, тому треба бути уважним.

- Зелений чай корисний для нормалізації тиску. Було проведено багато досліджень, які підтверджують цей факт. Японія займає останнє місце за кількістю хворих гіпертонією і перше за кількістю випитого зеленого чаю.

чай каркаде- Чай каркаде здатний знижувати тиск, завдяки антиоксидантам.

Всі ці продукти дійсно знижують тиск. Але їх необхідно приймати регулярно! А ось такого продукту, який моментально знижує тиск, я поки не знаю. Якщо ж вам відомо більше, то поділіться своїм секретом зі мною та іншими читачами в коментарях.