Козуб Продукт

Закупаем зерно нового урожая

Питання і відповіді

specua

On-line перекладач

Turkish Swedish Spanish Serbian Romanian Portuguese Polish Persian Norwegian Lithuanian Latvian Korean Japanese Italian Hungarian Hindi Hebrew Greek German Georgian French Finnish Estonian English Dutch Danish Czech Croatian Chinese (Traditional) Bulgarian Belarusian Arabic  EXIT

Авторизацiя

Підписка і розсилка

  на новини, рецепти
  і актуальні акції

Карта посетителей

Головна Будьте здорові! Краса і правильне харчування Як схуднути без шкоди для здоров'я?

Про це Ви дізнаєтесь, прочитавши сторінки нашого сайту. Для того, щоб схуднути легко і без шкоди здоров'ю Вам необхідно:

Крок 1

Об'єктивно оцінити своє здоров'я, краще за допомогою лікаря. Різні хронічні нездужання і особливості вашого організму можуть мати певне значення при виборі способів і методик, з яких складеться Ваша програма схуднення.

Крок 2

Вивчити пропоновані нами дієти і підібрати найбільш вподобану Вам, що відповідає поставленим Вами цілям і Вами здійсниму.

Крок 3

Вибрати той метод фізичних навантажень, який буде найбільш приємний (саме приємний!) Для Вас. Це може бути гімнастика вдома, фітнес в клубі, йога для початківців або будь-який інший вид вправ. Ви можете просто танцювати, якщо такий вид вправ Вам більше до душі!

Крок 4

Відзначити на календарі час дієти, паралельно скласти графік виконання фізичних вправ. Почати не з міфічного "понеділка", а з найближчого дня!

Крок 5

Виконувати поставлені Вами цілі і завдання, не дивлячись на спокуси і лінь. У випадку, якщо дієта або обрані раніше фізичні навантаження виявляться на практиці занадто складними для - повернутися до Кроку 2 і скласти нову програму схуднення. Ви самі - конструктор і механік Вашого тіла, підійдіть до вирішення питання позбавлення від зайвої ваги творчо. Творіть, пробуйте, коректуйте самі!

­ Наше завдання не навчити, а розповісти. Не змусити, а налаштувати. Не налякати, а викликати Ваше власне бажання схуднути. А радіти результатам ми будемо разом з Вами!­