Особливості органічної продукції

Органічна продукція

 «Ми не на стільки багаті, щоб купувати дешеві речі» — це гасло є дійсним не тільки для промислових товарів, але і для продуктів харчування. Адже якість продуктів прямо впливає на наше здоров’я. А хворіти, як відомо, завжди дорого.

Але, як же відрізнити якісні продукти, від всіх інших, якщо ціна на ту чи іншу продукцію в основному не дуже відрізняється?

Реальний вихід є і він прямо на поверхні.

Кожен, хто хоч раз в тиждень буває в супермаркеті, стикався з таким поняттям як органічні продукти — борошно, крупа і навіть органічні пластівці!

Так що там пластівці, є навіть органічні шкарпетки, але це вже інша історія.

Давайте поговоримо про продукцію, без якої не обходиться жодна господиня, але звузимо це поняття саме до органічних продуктів. Кожен пакет або коробка, на якому стоїть знак «Органік» — містить продукт, вирощений на землі, яка чиста і пройшла відповідну перевірку на відсутність шкідливих хімічних елементів, продукт який не оброблявся хімікатами і увібрав в себе тільки природні, корисні компоненти.

Наступне, цілком логічне питання — як перевірити чи правду пишуть?

В принципі це досить просто — органічна продукція, повинна бути сертифікована згідно європейського стандарту і компанія-виробник повинна мати підтверджуючий сертифікат, з актуальним терміном дії.

Також, можна звернути увагу на учасників «органічних» ярмарків і виставок. Найвпливовішою з них є виставка-конгрес Biofach, яка проводиться вже  більше 25 років поспіль в Нюрнберзі.

Знайти таку продукцію дійсно можливо в Україні ?!

Так, говоримо ми, —  компанія ТОВ «Фірма Діамант ЛТД», створила і успішно просуває лінійку органічної продукції, що відповідає всім вимогам, згаданим вище. Крім обов’язкової сертифікації, якість продукції підтверджена високою оцінкою виставленої світовою спільнотою саме на виставці Biofach.

Асортимент продукції  під торговельною маркою «Козуб Продукт Органік» досить широкий і здатний задовольнити саму вимогливу господарку.

Лінійка органічних круп компанії ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» містить в собі всі класичні крупи. Поціновувачі пластівців також знайдуть свої улюблені смаки з позначкою « органік». А ще  маємо органічне  вісяне толокно.

Купуючи органічні продукти ми, не тільки вкладаємо в своє здоров’я, а й допомагаємо оздоровлюватися нашій рідній землі. Адже, як відомо, попит породжує пропозицію і, може, саме завдяки вашому вибору, вже на наступний рік кількість чистих земель, на яких висіють органічне зерно, а не виснажуючий грунт ріпак, збільшиться.

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле