Про компанію ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД»

Наша місія

За нашим дослідженням близько 20% опитаних взагалі не вживають в їжу складних вуглеводів – тобто злаків та каш з них. Складні вуглеводи та клітковина є основою складовою для правильного функціонування мікробіома людини, який є запорукою міцного імунітету.

Наш девіз:«Козуб продукт – складова здорового життя!»

Наша місія: «Перевершити очікування наших клієнтів, дати можливість вживати здорову їжу всім бажаючим, внести свій вклад в здоров’я нації!»

Безпечне виробництво

Виробництво ТОВ Фірма Діамант ЛТД постійно вдосконалюється та розвивається.

І головним у якості харчових продуктів, окрім того що їх треба виробляти з душею, є звичайно ж дотримання безпеки їх виробництва. Ці питання охоплює система сертифікації ISО 22000: від контролю якості сировини, з якого виробляється продукція, матеріалу упаковки, до доставки готової продукції кінцевим споживачам.

З 20 вересня 2015 року  відповідно до Закону України «Про основні засади та вимоги до безпеки і якості харчових продуктів» система якості (ISO 22000) є обов’язковою для підприємств харчового ланцюжка в Україні.

Тож сертифікат ТОВ «Фірма Діамант ЛТД» є підтвердженням того, що наше підприємство виготовляє лише якісну та безпечну продукцію.

Окрім того, поступова інтеграція країни в ЄС тягне за собою логічне підвищення вимог до організації бізнес-процесів виробництва та постійного їх покращення.

Один з показників відповідності європейським стандартам — сертифікат ISO 9001, який оцінює організацію менеджменту в різних бізнес-структурах: заводах, підприємствах.

Фахова комісія оцінює підприємство за вісьмома принципами:

  • орієнтація на клієнта;
  • лідерство;
  • залучення персоналу;
  • процесний підхід;
  • системний підхід до управління;
  • постійне поліпшення;
  • прийняття рішень на основі фактів;
  • взаємовигідні відносини з постачальниками.

Даний сертифікат не обов’язковий для виробників, але його наявність в нашого підприємства додатково свідчить про професійність команди, що створює найкращі продукти, які так подобаються нашим споживачам.

Наша команда

Команда ТМ «Козуб продукт» є майже не змінною вже багато років, відмінно зіграна та націлена на найвищі результати.

Сафонов Микола Сергійович
Сафонов Микола СергійовичДиректор
Читай ещё
Васільєв Денис Олександрович
Васільєв Денис ОлександровичДиректор з продажу та маркетингу
Читай ещё
Тетерник Дмитро Анатолійович
Тетерник Дмитро АнатолійовичГоловний технолог
Читай ещё
Севастьянова Лідія Миколаївна
Севастьянова Лідія МиколаївнаКерівник відділу контролю якості
Читай ещё
Предыдущая
Следующая

Наші досягнення

Звичайно ж головною відзнакою для продукту є попит на нього споживачів. Але для самого споживача визнання та відзнаки продукції, говорять про її високу якість та стають додатковою причиною для придбання продукту. Тож нижче представлені наші відзнаки, дипломи і нагороди.

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле