Суміш пластівців 9 злаків+льон миттєвого приготування ТМ Козуб продукт «Fitness»

Артикул товару: 953620

Опис товару.

Суміш пластівців 9 злаків+льон різані миттєвого приготування ТМ «Fitness» ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» виготовлені відповідно до ТУ У 15.6-13929625-001:2011.

Для виготовлення використовуються крупи підвищенної якості: вівсяна, гречана, пшенична м’яких сортів, ячна, пшоно, житня, кукурудзяна, рисова, пшенична твердих сортів,  які пройшли відбір легких, дрібних та великих, мінеральних та металомагнітних домішок, що дозволяє виключити наявність квіткових плівок та інших домішок у готовому продукті. Різка вівсяної, ячмінної, житньої, пшеничної крупи на обладнанні відомої німецької фірми «STREKEL & SCHRADER» дозволяє отримувати різану крупу для виробництва пластівців рівномірного розміру та якості.  Суміш круп підібрана за рецептом, дозволяє зберегти відтінок смаку кожного інгредієнта і отримати загальний неповторний аромат та відмінні смакові якості. Використання дуже м’яких режимів пропарювання дозволяє отримати одноманітну консистенцію готового продукту. При виробництві продукту не використовуються консерванти і та штучні харчові добавки. 

Пластівці  не потребують варіння.

Спосіб приготування: 

 • Пластівці залити окропом, гарячим молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2 (на 1 склянку пластівців 2 склянки рідини). Ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 7-10 хвилин.
 • Пластівці залити водою, молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2
  (на 1 склянку пластівців 1–2 склянки рідини) та підігріти у мікрохвильовій
  печі протягом 3 хвилин при потужності  400 Вт. Сіль, цукор або спеції
  додати за смаком.

Склад: крупа вівсяна різана, гречана, пшенична м’яких сортів, ячна, пшоно, житня, кукурудзяна, рисова, пшенична твердих сортів та насіння льону.

Вага: 500г.
Вид пакування: пакет паперовий.
Кількість в упаковці: 18 шт.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) продукту: 
1374 кДж (328 ккал).

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

 • Обов’язкове поле

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

 • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

 • Обов’язкове поле