Суміш пластівців “7 злаків+насіння гарбуза” миттєвого приготування

Артикул товару: 954609

Опис товару.

Суміш пластівців «7 злаків + насіння гарбуза» миттєвого приготування ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» виготовлені відповідно до ТУ У 10.6-13929625-001:2023.

Для виготовлення використовуються крупи неподрібнені: вівсяна, гречана, пшенична,  ячмінна перлова, житня, пшоно, кукурудзяна, які пройшли відбір легких, дрібних та великих, мінеральних та металомагнітних домішок, що дозволяє мінімізувати наявність квіткових плівок та інших домішок у готовому продукті. До суміші пластівців додається насіння гарбуза. Суміш круп підібрана за рецептом, дозволяє зберегти відтінок смаку кожного інгредієнта і отримати загальний неповторний аромат та відмінні смакові якості. Використання  режимів пропарювання з автоматизацією контролю температури, дозволяє отримати одноманітну консистенцію готового продукту.

При виробництві продукту не використовуються консерванти і штучні харчові добавки.  Пластівці  не потребують варіння.

Рекомендовані способи приготування: 

Пластівці залити окропом, гарячим молоком або бульйоном у співвідношенні 1:1,5 (на 1 склянку пластівців 1–1,5 склянки рідини). Ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 5–8 хвилин.
Пластівці залити водою, молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2 (на 1 склянку пластівців 1–2 склянки рідини) та підігріти у мікрохвильовій печі протягом 3 хвилин при потужності 440 Вт. Сіль, цукор або спеції додати за смаком.

Склад: Суміш круп неподрібнених:  пшенична з м’яких сортів пшениці, ячмінна перлова, вівсяна, житня, гречана, пшоно, кукурудзяна, насіння гарбуза 2,8 %.

Вага нетто: 600г.
Вид пакування: коробка картон з пакетом вкладишем поліпропіленовим або картонна коробка.
Кількість в упаковці: 16 шт.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 
1440 кДж (341 ккал).

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле