Суміш пластівців “9 злаків+льон” миттєвого приготування

Артикул товару: 954610

Опис товару.

Суміш пластівців «9 злаків + льон»  миттєвого приготування ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» виготовлені відповідно до ТУ У 10.6-13929625-001:2023.


Для виготовлення використовуються крупи подрібнені: вівсяна, гречана, пшенична м’яких сортів пшениці, ячмінна ячна, пшоно, житня, кукурудзяна, рисова, пшенична твердих сортів пшениці, які пройшли відбір легких, дрібних та великих, мінеральних та металомагнітних домішок, що дозволяє мінімізувати наявність квіткових плівок та інших домішок у готовому продукті. До суміші пластівців додається насіння льону. Подрібнення вівсяної крупи на обладнанні німецької фірми «STREKEL & SCHRADER» дозволяє отримувати подрібнену крупу для виробництва пластівців рівномірного розміру та якості. Використання  режимів пропарювання з автоматизацією контролю температури, дозволяє отримати одноманітну консистенцію готового продукту. Суміш круп підібрана за рецептом, дозволяє зберегти відтінок смаку кожного інгредієнта і отримати загальний неповторний аромат та відмінні смакові якості.

  При виробництві продукту не використовуються консерванти і штучні харчові добавки. Пластівці  не потребують варіння.

Рекомендовані способи приготування: 

Пластівці залити окропом, гарячим молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2 (на 1 склянку пластівців 1–2 склянки рідини). Ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 7-10 хвилин.
Пластівці залити водою, молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2 (на 1 склянку пластівців 1–2 склянки рідини) та підігріти у мікрохвильовій печі протягом 3 хвилин при потужності 440 Вт. Сіль, цукор або спеції додати за смаком.

Склад: Суміш круп подрібнених: пшенична м’яких сортів пшениці, ячмінна ячна, вівсяна, житня, гречана, пшенична твердих сортів пшениці, пшоно, кукурудзяна, рисова, насіння льону – 1,4%.

Вага нетто: 600г.
Вид пакування: коробка картон з пакетом вкладишем поліпропіленовим або картонна коробка.
Кількість в упаковці: 16 шт.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 
1428 кДж (338 ккал).

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле