Суміш пластівців «8 злаків» миттєвого приготування

Артикул товару: 956085

Опис товару.

Суміш пластівців «8 злаків»  миттєвого приготування ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» виготовлені відповідно до ТУ У 10.6-13929625-001:2023.

Для виготовлення використовуються крупи неподрібнені: вівсяна, ячмінна перлова, пшенична м’яких сортів пшениці,  житня, гречана, кукурудзяна, пшоняна, рисова, які пройшли очистку та відбір легких, дрібних та великих, мінеральних та металомагнітних домішок, що дозволяє мінімізувати наявність плівок, оболонок та інших домішок у готовому продукті. Подрібнення крупи на обладнанні німецької фірми «STREKEL & SCHRADER» дозволяє отримувати подрібнену крупу для виробництва пластівців рівномірного розміру та якості. Використання  режимів пропарювання з автоматизацією контролю температури, вологості, тиску пари дозволяє отримати однорідну консистенцію готового продукту. Суміш круп підібрана за оригінальним рецептом, що дозволяє зберегти відтінок смаку кожного інгредієнта і отримати загальний неповторний аромат та відмінні смакові якості.

При виробництві продукту не використовуються консерванти і штучні харчові добавки. Пластівці не потребують варіння.

Рекомендовані способи приготування: 

Пластівці залити окропом, гарячим молоком або бульйоном у співвідношенні 1:1,5-2 (на 1 склянку пластівців 1,5–2 склянки рідини). Ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 5 хвилин.

Пластівці залити водою, молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2 (на 1 склянку пластівців 2 склянки рідини) та підігріти у мікрохвильовій печі протягом 3 хвилин при потужності 440 Вт. Сіль, цукор або спеції додати за смаком

Склад: Суміш круп неподрібнених у змінних пропорціях: вівсяна, ячмінна перлова, пшенична м’яких сортів пшениці, житня, гречана, кукурудзяна, пшоняна, рис круглозернистий.

Вага нетто: 500г.
Вид пакування: коробка картон з пакетом вкладишем поліпропіленовим.
Кількість в упаковці: 16 шт.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 г продукту: 
1431 кДж (339 ккал).

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле