Найніжніші вівсяні пластівці, різані миттєвого приготування

Артикул товару: 950857

Опис товару.

Найніжніші вівсяні пластівці миттєвого приготування
ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» виготовлені відповідно                                            до ТУ У 15.6-13929625-001:2011.

Технологи нашого підприємства створили перші в Україні найніжніші вівсяні екстратонкі пластівці, легкі й тонкі, які готуються за традиційною європейською делікатною технологією. Ці пластівці готуються тільки з цільного зерна. Наші найніжніші пластівці настільки дієтичні, що ідеально підходять навіть маленьким дітям. Ви і Ваші близькі без сумніву полюблять легку смачну вівсяну кашку з наших найтонкіших пластівців і з задоволенням будете насолоджуватися нею щоранку кожного дня!

Для виготовлення використовується цільнозерноваі вівсяна крупа, що пройшла подвійну шліфовку і очищення, що дозволяє виключити наявність квіткових плівок у готовому продукті. Використання дуже м’яких режимів пропарювання дозволяє зберегти в продукті максимальну кількість корисних поживних речовин, а спеціально підібраний режим плющення дозволяє отримати дуже ніжну консистенцію готового продукту. При виробництві продукту не використовуються консерванти і штучні харчові добавки.

Пластівці не потребують варіння.

Спосіб приготування:

  • Пластівці залити окропом, гарячим молоком або бульйоном у співвідношенні 1:1,5 (на 1 склянку пластівців 1–1,5 склянки рідини). 
    Ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 7-10 хвилин.
  • Пластівці залити водою, молоком або бульйоном у співвідношенні 1:2 (на 1 склянку пластівців 1–2 склянки рідини) та підігріти у мікрохвильовій печі протягом 3 хвилин при потужності 440 Вт. Сіль, цукор або спеції додати за смаком.

Склад: пластівці вівсяні цільні.
Вага: 500г.
Вид пакування: пакет поліпропілен, коробка картон.
Кількість в упаковці: 16 шт.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) продукту: 
1445 kJ (кДж) (345 kcal (ккал)).

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле