Найніжніші* вівсяні пластівці, різані миттєвого приготування

*У порівнянні з іншими пластівцями ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД»

Артикул товару: 950857

Опис товару.

Найніжніші різані вівсяні пластівці миттєвого приготування
ТОВ «Фірма ДІАМАНТ ЛТД» виготовлені відповідно                                            до ТУ У 15.6-13929625-001:2011.

Технологи нашого підприємства створили  найніжніші вівсяні пластівці, легкі й тонкі, які готуються за традиційною технологією. Ви і Ваші близькі без сумніву полюблять легку смачну вівсяну кашку з наших пластівців і з задоволенням будете насолоджуватися нею щоранку !

Для виготовлення використовується вівсяна крупа підвищеної якості,  яка пройшла відбір легких, дрібних та великих, мінеральних та металомагнітних домішок, що дозволяє виключити наявність квіткових плівок та інших домішок у готовому продукті. Різка вівсяної крупи на обладнанні  німецької фірми «STREKEL & SCHRADER» дозволяє отримувати різану крупу для виробництва пластівців рівномірного розміру та якості. Використання дуже м’яких режимів пропарювання та тонке плющення,   дозволяє отримати одноманітну та ніжну консистенцію готового продукту

Пластівці не потребують варіння.

Спосіб приготування:

  • Пластівці залити окропом, гарячим молоком або бульйоном у співвідношенні 1:1,5 (на 1 склянку пластівців 1,5 склянки рідини). Ретельно перемішати, накрити кришкою та залишити на 3 хвилин. Сіль, цукор, вершкове масло додати за смаком.

Склад: Крупа вівсяна різана.
Вага: 500г.
Вид пакування: пакет поліпропілен, коробка картон.
Кількість в упаковці: 16 шт.

Енергетична цінність (калорійність) на 100 g (г) продукту: 
1445  кДж (345 ккал).

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Вкажіть свої контактні дані і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле

Задайте питання і ми зв'яжемося з Вами протягом робочого часу

  • Обов’язкове поле